Sohbet Sitesi Üzerinden Chat

admin     23-06-18     Genel     Sohbet Sitesi Üzerinden Chat     2190 Defa Okundu

Sohbet Sitesi

Herkese merhaba Sohbet sitesi denilince akla gelen ilk site olmak bunu sürdürebilir hâle getirmek hepsi sizlerin sayesinde
Sohbet hepimizin bildiği üzere iki veya daha fazla kişiyi gerektiren, her zaman herkesin ihtiyaç duyduğu bir konuşma, paylaşma, dertleşme ortamıdır. Sohbet ortamları; daha önceleri insanların reel ortamlarda bir yerlerde karşılaşmayı beklediği ortamlarken şuan sohbet siteleri üzerinden karşıda kimi beklediğini bilmeksizin, veya beklediği kişi gelene kadar başkalarıyla vakit geçirebileceği ortamlar haline gelmiştir. İnternet üzerinde sohbet sitelerinde yapılan muhabbetler chat adını almış ve dilimize yerleşmiştir. 1990’lı yılların sonlarında 2000 li yılların başlarında oldukça tercih edilen siteler teknolojinin ilerlemesiyle birlikte kendilerini geliştirip yenileyerek daha da hoş sohbet siteleri haline gelmiştir.
İnsanlarla daha keyifli vakit geçirebilmek adına resimler, sarkılar, sozler vs paylaşmak adına sosyal paylaşım siteleri gündeme gelmiş ancak sohbet sitelerinin yerini hiçbiri alamamıştır. Neden mi_? Sosyal paylaşım sitelerinde üyelik şartı vardır ancak sohbet sitelerinde böyle bir şart aranmamaktadır. Bunun yanı sıra sosyal paylaşım sitelerinin bir kısmı ücretli olurken sohbet siteleri ücretsizdir.
Her sohbet sitesinde ayrı ayrı sohbet odaları, oyun odaları bulunmaktadır. İstediğiniz kanalda istediğiniz kişiyle sohbet edebilir, dilerseniz özel odalarda yazışmalarda bulunabilirsiniz. Sohbet sitesi katılımcıları isterlerse mobil cihazlarından da bize bağlanabilmekte istedikleri her yerden sohbet odalarındaki arkadaşlarıyla eğlenceli muhabbetlerine kesintisiz olarak devam edebilmektedir.

Chat Odası

Sohbet odalarında yapılan sohbetlerde kurallar uymak siz kullanıcılarımız açısından ve kanalımızın güvenliği, seviyesi açısından çok önemlidir. Her kanalda güvenliği korumak amacıyla görevli arkadaşlarımız mevcuttur. Herhangi bir sorun olduğunda bu arkadaşlarımızla görüşebilir sorunlarınızı bu arkadaşlarımız aracılığıyla çözebilirsiniz. Özel odalarımızda yapılan sohbetler çok aşırı kötü kelime veya cümleler içermedikçe ve siz bunu bize bildirmedikçe özel odalara müdahale etmemekteyiz. Küfür/kötü söz filtresine takılan kişilere ise uyarıldıktan sonra işlem yapılmaktadır. Aynı zamanda kanalımızda başka sohbet sitelerinin reklamının yapılması yasaktır.
Bir çok alanda sizin eğlenceli vakit geçirmenize aracılık yapan sitemizde oyun kanallarımızda bulunmaktadır. Kanallarımızda sohbet ederken yarışabilir ve puan toplayabilirsiniz. Kanalımız bu noktada aynı zamanda sizler için keyifli bir rekabet ortamı yaratmayı amaçlamıştır.
Sohbet ve oyun odalarımızın yanı sıra sitemizde radyo kanalımız bulunmakta olup Dj’ lerimizin yayınlarını dinleyebilmekte ve radyoda çalmasını istediğiniz şarkıyı Dj’lerimizden isteyip keyifle sohbetinize devam edebilmektesiniz.
İyi sohbetler..

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Whatsapp  

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!