Ücretsiz Sohbet Siteleri


Saatlerce Bilgisayar Başında Vakit Geçiren Insanlar Yep Yeni Dünyayla Karşılaşma Fırsatı Bulmuşlardır .Bu Yeni Dünyada Insanlar Rahatça Araştırma Yaparken ,değişik Insanlarla Tanışıp Sohbet Etme Imkanı Bulmuşlardır.Sohbet Ve Chat Sitelerinde Özellikle Yeni Insanlarla Tanışmaktan Keyif Alan Insanların Sık Sık Giriş Yaptığı Yerler Olmuştur.İnternet Cafelerde Sıkış Tıkış Masalarda Başlanan Bu Sürece Evlerde Internetin Yaygın Kullanılmasıyla artık dilediğimiz zaman bağlanabiliriz.

Birbirinin Benzeri Yüzlerce Sohbet Odaları Arasında www.sohbetguzel.net Benim Tercih Ettiğim ,huzurlu Ve Güvenle Chat Yaptığım Tamamen Ücretsiz Sohbet Odasıdır.Slm Vermekle Başlayan Sohbet Yolculuğum Çoğu Zaman Karşımdakilere Yaptığım Atarlar ,laf Sokmalar Ve Yüzümdeki Tebbüsümlerle Devam Etsene Çok Sıkı Dostluklar Edindiğim Gerçeğini Değiştirmez.Ücretsiz Sohbet Odalarında Chat Yaparak Tanıştığı Bir Çok Dostum Var Ve Çoğuyla Realde Görüş  Mesala Hastanedesiniz Ve Sıra Bekliyosunuz Canınız Çok Mu Sıkıldı Hemen Mobil Sohbete Bağlanıp Dilediğiniz Gibi Chat Edebiliyosunuz.Mobil Sohbet Veya Sohbet Odalarında Eğlenirken Başınıza Talihsiz Şeylerde Gelebilir.İyi ,eğitimli Insanlar Olduğu Gibi Asasyol Kendini Ifade Etmekden Aciz , Kötü Emelleri Olan Insanlarda Karşınıza Çıkabilir.Bu Yüzden Asıl Kimliğinizi ,kendinize Özel Bilgilerinizi, Telefon Numarası Veya Açık Adres Gibi Bilgileriniz güvenmedikten sonra asla paylaşmayınız.

Sobet Odaları Kullanıcıları Aslında Bunu Kabul Etmeselerde Bir Bağımlı Gibidirler Chat Yapmaya Alıştıkları Bu Ortamdan Uzaklaşamazlar Uzaklaşsalarda Belirli Bir Zaman Sonra Kaldıkları Yerden Devam Ederler.Sanal Bağımlılık Dediğimiz Bu Olay Aslında Çoğu Kullanıcı Için Tehlikeli Bir Boyuttadır. Vaktinin Çoğunu Bilgisayar Başında Chat Yaparak Yada Cep Telefonundan Mobil Sohbete Girerek Geçirirler.. Peki Siz Niçin Giriyorsunuz .


Etiketler : , , ,

7 comments on “Ücretsiz Sohbet Siteleri
 1. Ayşe dedi ki:

  guzel bir site ismi gibi

 2. Hercaaii dedi ki:

  Sanala burayla başladım burayla devam ediyorum herkesi bekleriz güzel ve sıcak bir aile ortamı hepinize kapımız acıktır

 3. Zuhal dedi ki:

  Hos bit site begendim:)

 4. Tarık dedi ki:

  güzel yazı

 5. Beyza dedi ki:

  Merhabalar çok güzel arkadaşlıkların adresi sıcacık samimi muhabbetin sitesi sizde mutlaka bu siteye gelmelisiniz gelmediyseniz çok şey kaçırmışsınızdır (:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*