Sohbetli Oyunlar

admin     28-01-19     Genel     Sohbetli Oyunlar     1143 Defa Okundu

Sohbetli Oyunlar

Sohbetli Oyunlar

Boş vaktini değerlendirmek isteyen birçok kişi genellikle öncelikli olarak sohbet sitelerine girmeyi seçerler. Can sıkıntısını atmanın, stresten uzaklaşmanın en güzel yollarından biri sohbet sitelerinde sohbet etmektir. Sohbet siteleri sadece sohbet etmeyi değil size birçok alanda kendinizi ilerletmeniz, genel kültürünüzü daha da genişletmeniz için oyun odaları açmıştır.
Bizim sizi sohbet sitemizde görmek istememizin en temel sebebi sizlere güvenli, seviyeli ve eğlenceli bir ortam sunduğumuzu bilmemizdir. Sizde hiç düşünmeden sohbet sitemizi ziyaret edebilir yeni insanlarla tanışabilir, oyun odalarında yarışabilir ve müzik dinleyebilirsiniz.
Oyun odalarımızda sorulara cevap verirken aynı anda sohbet edebilir ve müzik dinleyebilirsiniz. Birden fazla ve her biri birbirinden farklı ve birbirinden zevkli oyun odalarımız sizleri eğlendirirken aynı zamanda düşünmeye yönelterek araştırmaya teşvik ediyor ve tartışma ortamında seviyeli münazara yapmanızı sağlıyoruz. Öğrenmek artık sizin için daha kolay ve verimli.
Oyun odalarımıza kısaca bir göz atmak gerekirse Oyun, İslam, Kelime, Oxm, Carkifelek, Test, Yarisma vs olarak bir çok oyun odamız bulunmaktadır. Her oyun odamızda size küçük ipuçlarıyla tuyolar veriyoruz. Oyun, Çarkıfelek ve İslam oyun odalarımız konsept olarak birbirine benzemektedir. Oyun odalarımızda genel kültür dahil tüm konular, İslam odamızda ise adından da anlaşılacağı gibi İslami sorular gelmektedir. Kelime odamızda karışık verilmiş harfleri düzenlemenizi beklemekteyiz. Oxm odamızda sizlere 3 harf veriyoruz ve bu üç Harfin içinde bulunduğu kelimeleri türetmenizi istiyoruz. Test kanalımızda klasik şıklı sorularla karşılaşmaktayız. Doğru şıkkı yazmanız yeterli. Yarışma kanalımız oldukça eğlenceli ve bir çok konusa kategorik olarak sorular gelmekte ve birden fazla cevap vermeniz istenmektedir.
Tüm oyun odalarımızı görmeniz için sizi sitemize bekliyoruz. İyi oyunlar..

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!