Sohbetin İnce Noktaları

admin     18-01-18     Genel, Sohbet Odaları     Sohbetin İnce Noktaları     1131 Defa Okundu

Türkiyenin En iyi Chat Sitesi üzerinden Sohbet Odaları ile Ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.

Toplumda teknolojinin artması ile birlikte artık insanlar artık  o eski Sohbet ortamlarını tamamen sosyal medya aracılığı ile gerçekleştirmektedir.

Eskiden bayramlarda bütün aile bir araya gelip muhabbet ederlerdi, şimdi bu tür sohbetleri görmek nerede ise yok denecek kadar az, bunun temel nedenlerinden bir tanesi de internet ve akilli telefonların oldukça hayatımızın içinde olmasıdır.

Ev telefonu ile uzaktaki akrabalarımızı aradığımız günlerden görüntülü olarak uzakta olan yakınımızı görebiliyor, onunla sesli olarak konuşabiliyoruz.

Yine internet sayesinde kendimize yeni insanlarla tanışabilir , onlarla yazışabilir, hiç tanımadığımız kişilerle kalıcı dostluklar kurabiliriz.

Bir gün yaşlı bir amca ile karşılaştım elinde akıllı telefonlardan bir tanesi vardı ve uzaktaki oğlu ile konuşuyordu hemde görüntülü olarak sonra neyse konuşması bittikten tanıştım kendisi ile ah torunum bizim zamanımızda yoktu ki böyle şeyler mektup vardı ev telefonu nu bağlatmak için kaç sene beklemiştim. Şimdi öylemi baksana ufacık telefondan Amerikadaki oğlumla görüşüyorum dedi, sonra gülerek biz erken gelmişiz dedi dünyaya..

Sosyal medya hayatımızda  oldukça önemli bir yer etmiş durumda, öyle ki herşeyimizi paylaşıyor, hatta arkadaşlarımızı  bile  bu yolla bulabiliyoruz.

Kısaca internet bizim için  olmazsa olmaz gibi birşey, gelelim Sohbet Siteleri nin hayatımızdaki yerine insan hayatta meraktan bile olsa mutlaka bir kez girmiştir. Çoğu kişiler buraları kendilerine bir umut kapısı olarak  görürler. Buralardan kendilerine en uygun arkadaş bulmaya çalışırlar.

Yılların eskitemediği en yaygın internet sitesi olarak bilenen Chat Siteleri, ile bizler hiç tanımadığımız kişilerle yazışarak onlarla iletişim halinde olabiliyor, kendimize karşı cinsten arkadaş ediniyoruz .

Canın sıkılınca, konuşacak birine ihtiyaç duyduğun anda can simiti gibi heryerde rahatlıkla giriş yapabileceğimiz bu siteler bizlerin kötü gün dostu olmaya devam etmektedir.

Mobil cihazlarımızdan kolaylıkla ulaşabildiğimiz bu siteler sayesinde çoğu insan yıllardır bulamadıkları gerçek aşkı buluyor veya kendine  kalıcı dostluklar edinebiliyor.  Hatta hayata bakış açımız bile değişebiliyor.  Öyle ki çoğumuz burayi o kadar çok benimsiyoruz evimiz gibi görüyoruz ki günümüzün çoğu vaktini buralarda geçiriyoruz .

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

    İyiler tabiki aradıklarımızdandır.Olmazsa olmazlarımız olan can arkadaşlarımızı Ararsak buluruz,her nerde olursa olsun.Bunun reeli sanalı olmaz düşüncesindenim.Önemli olan yine diyorum samimiyet.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!