Sohbet Oyunları

admin     30-06-18     Genel     Sohbet Oyunları     1546 Defa Okundu

Sohbet Oyunları

Sohbet Oyunları, Sohbet Siteleri, Radyo chat hepsi burada.

Sohbet etmek hepimizin en çok ihtiyacı olan bir iletişim yoludur. Çoğumuz insan yoğunluğundan biraz daha sakin olabileceğimiz kafamızı dinleyebileceğimiz ortamlar ararız ve ilk tercihimiz sohbet siteleri olur. Bir anda kendimizi sohbet sitelerinde ve akıcı, eğlenceli sohbetlerin içinde buluruz. Sohbet sitelerinde sohbeti tercih etmemizin nedenlerini ücretsiz olmaları, mobil olmaları, üyeliksiz olmaları, karşıdaki insanı ilk etapta göremememiz, bir çok kullanıcının olmasından dolayı sohbetin akıcı olması olarak sıralayabiliriz. Ama bunun yanında sohbet sitemizin bir ayrıcalığı vardır ki o da oyun kanallarımızın bulunması.
Sohbet sitemizde birden fazla oyun kanalının bulunması birçok kullanıcının sitemize gelmesinin sebepleri arasındadır. Yazımızın bundan sonraki kısmında size oyun kanallarımızın özelliklerini anlatacağım.
Sitemizin oyun kanalarından biri #Kelime kanalıdır. Kelime kanalında bize karışık olarak verilen harflerin bir araya getirilerek istenen kelimeyi bulmamız istenir. Rakiplerinizin sayısı arttıkça hızlanmak isterken aynı zamanda kelime haznenizi genişletip klavyeyi daha aktif kullanmanıza yardımcı olur. Seri yaptığınızda 5. Seriden sonra +100 puan bonus verir ve puanınızı katlamanıza ön sıralara yerleşmenize yardımcı olur.
Diğer bir oyun kanalımız #oyun kanalıdır. Burada tarih, coğrafya, din, felsefe, genel kültür vs. alanlarında size sorular sorulmakta ve 4 adet ipucu verilmektedir. Doğru cevabı bulduktan sonra kelime kanalımızda olduğu gibi seri yapabilir ve 5. Seriden sonra bonus alabilirsiniz. Bu alanlarda ki eksikleriniz gidermek, yeni bilgiler öğrenmek için oyun kanalımız oldukça idealdir.
Diğer bir oyun kanalımız #Oxm kanalıdır. Oxm kanalımızda size verilen 3 harf vardır ve sizden bu harflerle en az 3 harften oluşan anlamlı kelimeler bulmanız istenir. 3-4-5 harfli kelimeleriniz 10 puan, 6-7 harfli kelimeleriniz 20 puan ve 8+ harfli kelimeleriniz 30 puan olarak hesaplanmaktadır. Soru aralarında Scramble gelir. Karışık harfler verilir ve yine kelime bulmanız istenir. Scramble da bulduğunuz her kelime 1000 puan değerindedir. Günlük ve aylık olarak puanlarınız size soru aralarında bildirilmektedir.
Diğer bir oyun kanalımız #İslam kanalıdır. Buranın konsepti oyun kanalı gibidir. Oyun kanalından farkı ise dini konularda olan bilginizi ölçmeyi amaçlamaktadır. Öğrenirken puan kazanabilir ve dini alanda eksik bilgilerinizi tamamlayabilirsiniz.
Son oyun kanalımız #Test kanalımızdır. Burada şıklı sorularla karşılaşırız. Spru alanları oyun kanalımız gibi kapsamlıdır. Bizden istenen cevabın şıkkını cevap olarak yazmak yeterlidir. Her soru 50 puan değerindedir.
Oyun kanallarımızdaki sıralamanızı görmek için !top10 yapabilirsiniz. Oxm kanalı dışında Türkçe karakter kullanmamaya özen gösteriniz. Oyun kanallarımız denemek için beklemenize gerek yok. Hepiniz şimdiden HOŞGELDİNİZ..

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!