Seviyeli Sohbetin Adresi

admin     12-03-18     Genel     Seviyeli Sohbetin Adresi     1248 Defa Okundu

Seviyeli Sohbet

Seviye  nedir ? Seviyeli insan nasıl olur ?

Bunların hepsinin cevabını bulabileceğiniz yazımıza başlıyoruz . Öncelikle seviye diyince akla gelen ilk şey insanın kendini bilmesi ve argo dediğimiz kelimelerden uzak durması demi .Bununla birlikte misal kimse kendine kötü söz söylensin veya kötü davranış gösterilsin istemez , hemen sinirlenir belkide küfür eder . Vay efendim bunu bana nasıl söyler .

Ama bizler karşımızdaki insanlara ne kadar seviyeleyiz bunu hiç sordunuz mu kendinize, sorsak sütte leke var bizde yok deriz.

Lakin bu hiçte öyle olmuyor madem bu kadar kendimizi bilen seviyeli insanlarız neden o zaman bu kadar birbirimize saygımız yok, tahammülümüz az sevgimiz bitme noktasına geldi. Nedir bizleri yozlaştıran ve birbirimize bu kadar  kin nefret duymamizi sağlayan . Bugün  sizlere  bunlardan uzak olan ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz sitemizden bahsediyor olacağım .

BELKİ dostlar ıcın ZEVKLE KURULMUS BİR SOFRA, onlar icin  hazırlanmıs bir fincan yandan carklı kahve veya bi kac bardak cayımız yok ancak zamanın nasıl gectıgını unutturacak, hergun yeni yeni konuların acıldıgı ve bu yeni konuların yenı konular getırdıgı, yeni unutulmaz, bagı kopmaz arkadaslıkların kuruldugu bu ortama hosgeldınız.Ciddi bir konusmanın ortasında bırden yapılan bı esprı veya komik kokan bi konusmanın ortasında birden ciddilesilen bir ortamdır.

eee daha nasılsınlar yoktur burda..akıskan degisen muhabbetler vardır. burda guzel-cirkin yoktur, zengın-fakır yoktur, ıyı-kotu yoktur, calısan-evde oturan yoktur,uslu-serserı yoktur. Seviye hayatımızdaki en önemli çizgilerden biridir. Kendimize nasıl davranılmasını istiyorsak, bizde karşımızdaki insanlara o şekilde davranırsak o zaman her şey güzel olabilir.

Burada herkes sendir, sen herkessindir. Sınıf ayrımı, gruplasma yoktur. agız tadıyla hem feyz alarak hem zevk alarak muhabbet etmetnin adresıdır burası.
Seviyeli Sohbetlerin başladığı ve kalıcı dostlukların hayat bulduğu gerçek bir aile gibiyiz. Herkes birbirini tanır ve nasıl konuşacağını bilirler.
Kimseyi kırmadan konuşulur, sadece sanal olarak görmeden kendimiz gibi davranırız.
Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak ve bu Sohbet`e katılmak istiyorsanız, kapımız herkese daima açık yapmanız gereken tek şey seni yansıtan bir rumuz alıp sitemizi ziyaret etmek.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!