Mirc Sohbet 18 Mirc Chat

admin     12-06-21     Sohbet, Sohbet Odaları     Mirc Sohbet 18 Mirc Chat     544 Defa Okundu

Mirc Sohbet 18 Chat Odaları

Türkiye’nin en kapsamlı mirc sohbet odaları ve mirc chat siteleri ile sizlere geçmişte yaşanmış IRC ortamını en iyi bilen kişilerle, gelecekte uzun ömürlü bir sohbet ortamı sağlıyoruz. Asla kapatılmayan ve binlerce kişinin günlük giriş çıkış yaparak tanıştığı ve yeni arkadaşlık kurduğu ortamda bulunma özgürlüğü tanıyoruz.

Zamanınız var ise şimdi yukarıda bulunan giriş alanına bir kullanıcı adı yazarak “şifre yazmanız gerekmiyor” hemen katılım sağlayın binlerce insanla anlık sohbet etmenin keyfini sürün. Avrupa’da ve Asya ülkelerinde de oldukça beğenilen sitemizde yüzlerce yurtdışı bağlanımın bulunduğunu söyleyebiliriz.

Tamamen özgürce sohbet edilen ortamımızda #Egenet – #Mevsim – #mIRCturk – #TarzFM – #Sohbet – #Muhabbet ve oyun kanallarının yer aldığını bilmenizi istiyorum. Dilerseniz sizler de kendiniz için özel oda açma şansına sahipsiniz. Aşağıda bulunan komutu yazı yazma yerine yazdığınızda kendi özel odanızı açmış olacaksınız.

Kendi odanı oluşturmak için; /join #Kanal

Örnek: /join #Atatürk

Komutları ile kendi odanızı açabilir, bu odalara davet ettiğiniz kullanıcılar da aynı komutu girerek sizin odanıza giriş yapabilirler. Özelden birebir yazışmanın haricinde bu seçeneği de değerlendire bilirsiniz.

  • Odanızı kayıt etmek ve başkasının bu kanalı ele geçirmesini engellemek ister misiniz?

Yazı yazma yerine: /chanserv register #Kanal Şifre Açıklama

Örnek: /chanserv register #Atatürk 1234 Kanalıma Hoş geldiniz.

Komutlarıyla odanızı kayıt ederek başkalarının sizin odanızı kayıt etmesine engel olabilir, dilediğiniz oda ismini kendi adınıza kayıt ederek oda sahibi olmuş olursunuz.

Yukarıda bahsi geçen komutlar gibi birçok komut sistem tarafından kullanılmakta olup, sizlerin yapmak istediği birçok şeyi gerçekleştirmek üzere geliştirilmiş ve düşünülmüştür. Bu tür komutlardan daha çok haberdar olmak için aşağıda bulunan site logosuna tıklayarak komutlarımızın paylaşıldığı güncel blog adresimizi ziyaret edebilir, bilgi alışverişinden faydalanabilirsiniz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!