İphone Messenger Sohbet Balonu Nasıl Açılır

admin     20-08-19     Genel     İphone Messenger Sohbet Balonu Nasıl Açılır     6908 Defa Okundu

İphone Messenger sohbet balonunu açma işlemi için ilk olarak Messenger uygulamasının açılması gerekir. Facebook, kullanıcılarının mobil cihazlar üzerinden daha rahat sohbet edebilmesini sağlamak amacıyla Messenger uygulamasını tasarladı. Bu uygulama sayesinde de Facebook arkadaşları ile hızlı ve kolay bir şekilde sohbet edebilmek mümkün hale geldi. Messenger kullanan kişilerin İphone Messenger sohbet balonuaçmak için birkaç saniyelerini harcamaları yeterlidir. Bunun için ilk olarak Messenger uygulaması açılmalıdır. Messenger ekranının sağ üst köşesinde sizin resminizin olduğu küçük bir ikon mevcuttur. Buna tıklanmasının ardından bir menü karşınıza çıkar. Menüde bulunan Sohbet Balonu seçeneğini aktif hale getirmek sohbet balonunu açmak için yeterlidir.

Messenger Sohbet Balonunu Sonrasında Kapatabilmek Mümkün Mü?

Açılmış olan Messenger sohbet balonunu kapatabilmek de mümkündür. Daha önceden sohbet balonunu aktif hale getirmiş kişiler sürekli olarak bu balonun çıkmasından rahatsızlık duyabilirler. Özellikle Messenger’ı sohbet için çok sık kullanan kişiler bu balonu daimi olarak görmek istemeyebilirler. Böyle bir durumda da bu Messenger sohbet balonu kapatılabilir. Messenger sohbetini kapatmak için de açma işlemindeki adımlar takip edilmelidir. Yalnızca son adımda Sohbet Balonu seçeneğinin aktif halden pasif hale getirilmesi gereklidir. Bu işlemi yapan kişiler de bir daha sohbet balonu ile karşılaşmazlar.

Keyifli Bir Messenger Sohbet Yapmak İçin Ne Yapılmalı?

Messenger sohbeti yapabilmek için bir yer arayan kişiler için pek çok kişinin tavsiyesi https://www.sohbetguzel.net/ internet sitesidir. Web sayfamız insanların kaliteli ve keyifli bir sohbet şansı yakalayabilmeleri için çalışmaktadır. Bu doğrultu da sohbet odalarımıza giren kişilerin niteliklerini yakından takip etmekteyiz. Özellikle farklı bir kişiye hakaret içerikli paylaşımlarda bulunulması web sayfamızın kabul etmeyeceği bir etkendir. Bundan dolayı da bu paylaşımları yapan kişiler sohbet odalarından çıkartılırlar. Bunun yanı sıra kişisel bilgilerin gizliliği de bizim için oldukça önemlidir. Tüm bu konulara gerekli hassasiyeti gösteriyor olmamızdan dolayı insanlarında sohbet etmek için tercih ettiği sitelerin başında geliyoruz. Kullanıcıların dahil olabilecekleri sohbet odalarına dair detaylı bilgi almak isteyen kişiler ise internet sitemizi ziyaret edebilirler.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!