Güvenilir Sohbet Odaları, Güvenli Chat

admin     28-11-20     Sohbet     Güvenilir Sohbet Odaları, Güvenli Chat     574 Defa Okundu

Güvenilir Sohbet ve Chat Odaları

Kaliteli ve güvenilir bir alanda sohbet etmek, insanlarla tanışmak ve güvenli chat anlayışını kavramak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz ve üye olmadan sohbet edilebilen kaliteli ortamlardan biriyle tanışmak için şimdi girişinizi yapın ve bizlerle sohbet etmenin keyfini çıkartın.

Sohbet Ederken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  • Sohbet esnasında sizlere özelden yazılmasını istemiyorsanız, özelinizi kapatmanız gerekebilir. Bunun için aşağıda gösterdiğim komutu herhangi bir odanın yazı yerine yazmalısınız. Aşağıdaki komutlardan ilk olanı; genel olarak özelinizi kapatmakta, diğeri ise sadece kayıtsız kişilere kapatmaya yaramaktadır.

!kapat

!şifresizler

  • Radyo dinlemek ve radyo kanalından radyo programcılarıyla konuşmak için; bilgisayardan bağlanıyorsanız sağda bulunan play işaretine basmanız yeterli olacaktır. Kapatmak içinse yine aynı tuş kullanılmaktadır. Mobilden dinlemek için, yazı yerinin üst kısmında bulunan radyo butonuna yine tıklayabilirsiniz. #TarzFM kanalından istek ve armağan içinse aşağıdaki komutları uygulamanız gerekmektedir.

!istek Sanatçı adı – Şarkı adı – Kime gideceği

!armağan Mesajınız…

  • Rumuz kayıt etmek istiyorsanız da ister menü iconuna tıklayarak oradan kayıt sayfasını açabilir, kolay yoldan kayıt için de yine yazı yazma yerine herhangi bir kanaldan veya M-Bot un özeline aşağıdaki komutu yazmanız yeterli olacaktır.

!kayıt Şifreniz…

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!