Chat Sitelerinden Kız Tavlama

admin     04-12-17     Genel, Sohbet Odaları     Chat Sitelerinden Kız Tavlama     1601 Defa Okundu

Chat Siteleri ile Arkadaş Bulmak

Herkesin çevresinde iyi  yada kötü  arkadaşları  vardır. Bu arkadaşlar hayatımız  boyunca yanımızda  olurlar, bazen sayıları azabilir veya çoğalabilir.

Nitekim insanlar  farklı  heyecanlar yaşamak  ve yeni şeyler  öğrenmek  için internet üzerinden kurulan Chat Siteleri ile kendilerine yeni arkadaşlar bulabiliyor.

Bugün  size başımdan geçen  ufak bir olayı  anlatıcam. Gençlik  zamanlarında  internet ozaman evlerde yoktu, sadece kafelerde insanlar giriyor ve nerdeyse saatlerce oturuyorlardı. Bende onları  izliyordum ufak olduğum  için  yapıyorlar  diye, birinin ekranında Mirc diye bir program gördüm. Sonra orada herkes birbirine yazıyor, konuşuyorlardı. Kendi kendime acaba ne ki bu diye sormaya başladım. Içimden sorsam mı  sormasam mı demeye başladım, daha sonra ya ne olacak ki sorsam ; ya abi bu nedir böyle  karmakarışık herkes birşeyler  yazıyor, oda buna Mirc yani Sohbet Sitesi denir dedi, çok  uzaktaki  insanlarla bu site sayesinde yazışarak konuşabilirsin dedi.

Ne güzel  şey  ya bu sen burdasın  adam ankara da onunla konuşabiliyorsun.  Hem yeni arkadaşlıklar buluyorsun, hemde çevre  ediniyorsun.

 

 

Sohbet Siteleri Nedir?

Sonra bende öğrenmeye  başladım siteye girmeyi, ilk zamanlar kimse konuşmuyor  benle nasıl insanlarla iletişime  geçerim , dikkatlerini nasıl  çekerim  dedim. Sürekli  aynı  yere giriyor ortama girmeye çalışıyor konu açmaya  çalışıp, benimsetmek istiyorum.

Sohbet Odaları  ile artık  bende arkadaş  bulmak istiyordum. Hiç  unutmam o kadar hırs  yaptım  ki artık  kafenin sahibi ile Arkadaş  gibiydik , bazı  geceler kendimi kafeye  kitletiyor, insanlarla konuşmaya devam ediyorum. Sadece Türkiye den değil  dünyanın  bir çok  ülkesinden insanlarla tanışıyordum. Gel zaman git zaman derken artık  evlere internet verilmeye başladı , hemen babama dedim alalım  diye, ilk başta  hayır  desede öğrenci  olduğum için, derslerimide kütüphaneye  gitmeden yaparım  dedim ve bu şekilde  ikna ettim.

 

En iyi Sohbet Siteleri

Yıllar geçti  ve bende Sohbet Siteleri üzerinden  tanınan  biri olmaya  başladım, kendime göre bir çevrem  olmaya başladı. Eskiden  bir kaç  site ile sınırlı  olan Sohbet Chat  Odaları zamanla sayıları  oldukça fazla olmaya başlamıştı.  Altarnetiflerin çoğalması  kullanıcılar  için  iyi bir şey anlamına  geliyor. Tek bir yere bağımlı  olmadan En iyi Sohbet  sitesinde olmak istemeleri, en doğal  hakları.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!