Seviyeli Sohbetin Adresi


Seviyeli Sohbet

BELKİ dostlar ıcın ZEVKLE KURULMUS BİR SOFRA, onlar icin  hazırlanmıs bir fincan yandan carklı kahve veya bi kac bardak cayımız yok ancak zamanın nasıl gectıgını unutturacak, hergun yeni yeni konuların acıldıgı ve bu yeni konuların yenı konular getırdıgı, yeni unutulmaz, bagı kopmaz arkadaslıkların kuruldugu bu ortama hosgeldınız.Ciddi bir konusmanın ortasında bırden yapılan bı esprı veya komik kokan bi konusmanın ortasında birden ciddilesilen bir ortamdır.

eee daha nasılsınlar yoktur burda..akıskan degisen muhabbetler vardır. burda guzel-cirkin yoktur, zengın-fakır yoktur, ıyı-kotu yoktur, calısan-evde oturan yoktur,uslu-serserı yoktur.

burada herkes sendir. sen herkessindir. Sınıf ayrımı, gruplasma yoktur. agız tadıyla hem feyz alarak hem zevk alarak muhabbet etmetnin adresıdır burası.
Seviyeli Sohbetlerin başladığı ve kalıcı dostlukların hayat bulduğu gerçek bir aile gibiyiz. Herkes birbirini tanır ve nasıl konuşacağını bilirler.
Kimseyi kırmadan konuşulur, sadece sanal olarak görmeden kendimiz gibi davranırız.
Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak ve bu Sohbet`e katılmak istiyorsanız, kapımız herkese daima açık yapmanız gereken tek şey seni yansıtan bir rumuz alıp sitemizi ziyaret etmek.
Şimdiden  herkese iyi sohbetler.


Etiketler : , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*