Seviyeli Sohbet


Seviyeli sohbet

Seviye demek bilgi derecesi ve ölçüsünde düzey, derece ve yüksekliktir. Hepimiz sohbet ederken kendimize eş değer, kendimizle ortak yönleri olan insanlarla sohbet etmek isteriz. Bu bizim en doğal hakkımızdır. Seviyeden soyutlanarak sohbet eden insanlar için seviyesiz, terbiyesiz, şahsiyetsiz, edepsiz gibi kelimeler kullanırız. Aslında bu yaptığımız oldukça yanlış bir davranıştır. O insanları kazanmak bizim elimizdedir. ‘Ben’ merkezli cümleler kurarak veya ‘sen’ dili kullanarak bu insanlara örnek olabilir ve seviyeli bir şekilde sohbet etmelerini sağlayabiliriz. İnsan eğitimi dediğimiz şey aslında o kadar da zor değildir. Toplumumuzda söylenen ‘insan 7 sinde ne ise 70 inde de odur’ söylemini kaldırmanın zamanı geldi. Sitemiz de seviyeli şekilde edeceğiniz sohbetlerle hem kendinize bir arkadaş hem de toplumumuza bir insan kazandırabilirsiniz. Sitemiz belirli kuralları olan seviyesiz şekilde sohbet edemeyeceğiniz bir ortamdır. Sitemizde güvenlik her zaman ön plandadır. Seviyeli sohbet oluşturmak için planlanmış altyapımız ve yetkili arkadaşlarımızın yardımıyla size daha güvenilir bir ortam sunuyoruz. Bizim için sohbetin en temel maddesi kesinlikle seviyeli sohbet ortamı yaratmaktır. Sizde seviyeli sohbet etmek için sitemize bağlanabilir, kendinize uygun ortamı yaratabilir ve muhabbete başlayabilirsiniz.

Seviye insan hayatında her zaman önemli bir kural, bir insan kendine yapılmasını istemediği bir şeyi asla başkasına yapmaması gerekir.Zira seviyeli olmak için karşımızdaki insana öncelikle saygı duymamız gerekir.

Bizlerde bu yazımızda sizlere Seviyeli Sohbet nasıl olur ve nasıl yapılır ?

İnternet sayfasını açtığımız zaman nasıl ve ne şekilde insanlarla konuşmak ve yazışmak istiyorsak ona göre arama yapıyoruz. Eğer amacınız seviyeli insanlarla tanışmak ise bunu sitemiz üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Her yerden insanlarla anlık olarak tanışabilir yeni dostluklar kurabilirsiniz.

Kaliteli insanlarla yazışmak istermisiniz ?

En sevilen Chat sitesi olan sitemiz üzerinden sizlerde yeni dostluklar edinebilirsiniz. Mobil uygulamamız ile dilediğiniz her yerden giriş yapabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Türk Chat Odaları başlıklı makalemizde Sohbet, Sohbet Siteleri ve Türk Chat hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler : , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*