Herkes İçin Sohbet


İnsanın  hayatında  mutlaka ihtiyaç duyduğu tek şey yanında güvenebileceği ve konuşabileceği dostlarının olmasını istemek. Bizler doğumumuzdan ölümümüze kadar olan kısımda hep birilerine ihtiyaç duyar, onlarla vakit geçirmek isteriz.

Nitekim hal böyle olunca bazen çevremizde  o ilgiliyi göremeyince kendimizi  internetin büyülü dünyasına  atar, kendimize uygun konuşma siteleri veya yazışma siteleri ararız. Oradan her hangi biri ile yabancı biri ile konuşmak  bazen okadar iyi gelirki, bütün yalnızlığını günün stresini ve yoğunluğunu unutup gideriz.

Sohbet etmek  günlük  hayatta en çok  yaptığımız şeydir. Sürekli konusuruz, yazarız çevremizdeki  veya Sohbet siteleri`ndeki insanlara.. Insanlarin birbirleri ile olan iletişime verilen ortak addır.

Kimi zaman yazarız, kimi zaman konuşuruz ama hep birilerinin konuşmasına ihtiyaç duyarız. Yalnızlıktan korkar, bazende yalnız olmak isteriz. Aşırı ilgi bazen bizi şımartır, sonra kimse kalmayınca ahlanıp vahlanıp dururuz. İnsan oğlu işte nankörüz, yanımızda  olanın  kıymetini hep kayıp edince anlar, yanımızda oluncada sıradanlaştırır onu kendimizden uzaklaştırmak için  herşeyi  yaparız.

Sonra son çare  olarak Sohbet Chat Odaları üzerinden  kendimize arkadaşlar edinmeye çalışırız. Karşımıza çıkan sitelere giriş  yaparak muhabbet etmeye başlar, günlük yaşamdan uzaklaşır, kendimize vakit ayırırız.

Hayatta hiç birşey yolunda gitmeyince, kendini mutsuz ve yalniz hissedince gidebildiğimiz bir yerdir, Sohbet Sitesi, bizim gibi çevresindeki insanlardan sıkılmış yeni şeyler keşfetmek için en uygun yerdir.

Türkiyenin En iyi Sohbet Odaları olan Sohbetguzel.net ile dilediğiniz yerden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Gerçek ve kalıcı dostlukların ortak noktası


Etiketler : , , ,

1 Yorum “Herkes İçin Sohbet
  1. GabrieLLa dedi ki:

    Kaliteli bir ortam, kaliteli insanlar daha ne olsun aradiginiz hersey burada..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*